1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Winning Wizards

Winning Wizards

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Захоплюючий апарат Winning Wizards, як і популярний однорукий бандит Slot-O-Pol, сподобається палким користувачам завдяки барвистим графічним рішенням і неординарній тематиці. Головним персонажем без реєстрації пристрою є добрий чарівник з довгою сивою бородою, який одягнений в забавний загострений капелюх та синій халат з білими зірочками.

Після завантаження демо версії дисплей забарвлюється у червоні відтінки, і практично всю вільну частину його простору займають білосніжні віртуальні барабани. З боків від них відвідувачі казино побачать різнокольорові прямокутники з цифрами, а знизу екрану розташовується фірмовий логотип, котрий промальований буквами готичного шрифту. Під ним завсідники залу Вулкан побачать золотисту панель меню, де сконцентровані яскраво-сині клавіші.

Чим унікальний ігровий слот Чародій

Перед запуском п’яти барабанного ігрового автомата Чародій геймери зможуть розкрити п’ять призових лінійок, які вибираються натисненням на клавішу «Поставити одну». Ставка на спін для користувачів, які не прагнуть запускати однорукий бандит безкоштовно, становить $ 0,05-25. Відвідувачам портала рекомендується складати призові комбінації з портретів чаклуна і чарівних жезлів, магічних книг і синіх флакончиків, золотих браслетів і промальованих в готичному стилі карткових позначень.

Якщо онлайн сформується комбінація з п’яти портретів сивобородого астролога, геймери отримають 10 000 номінальних кредитів. При появі на лінійці виплат слота п’яти чарівних жезлів рахунок користувачів поповниться на 5 000 монеток, а п’ять магічних книг дозволять заробити 2 500 жетонів. Охочим грати завсідникам запальних закладів гарантується виплата з понад 1 500 кредитів при формуванні комбінації з п’яти синіх ємностей.