1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Wild Rockets

Wild Rockets

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Як і ігрові автомати Novomatic, однорукі бандити від знаменитого розробника NetEnt користуються шаленою популярністю серед азартних користувачів. До них належить доступний без реєстрації онлайн слот Wild Rockets з цікавими елементами тривимірної графіки і захоплюючою тематикою. У момент завантаження геймери побачать як з’являється на дисплеї нічне місто з хмарочосами, а потім на цьому тлі показуються насичено-чорні віртуальні барабани, над якими зображена ракета, яка взлітає, і яскраво-оранжевий фірмовий логотип.

У нижній частині екрана на тлі коробок розташовуються зелено-смарагдові кнопки меню. Збоку від барабанів відвідувачі порталу побачать зображення двох головних героїв, в ролі яких виступають усміхнена дівчина в джинсовому комбінезоні і хлопець в червоних штанях. Молоді люди, що знаходяться на горищі висотної будівлі, підготували коробки з ракетницями, щоб зайнятися запуском чудових феєрверків в потрібний момент.

Чим унікальний ігровий автомат Божевільні Ракети?

Користувачі, які вирішили грати безкоштовно в ігровий автомат Божевільні Ракети, зможуть розраховувати на формування 720 успішних комбінацій, які утворюються завдяки обертанню п’яти віртуальних барабанів. Для вибору відповідного номіналу жетонів для ставок призначена клавіша «Coin Value», а кількість монеток на лінію встановлюється завдяки натисканню на «Level».

Унікальний демо апарат має таку тематичну анімацію: червоні і фіолетові, сині і жовті ракети, золотисті карткові позначення і коробка з феєрверками, жовті бомби і зображення вибуху. За п’ять червоних ракетниць геймери отримають 250 номінальних кредитів, а п’ять помаранчевих феєрверків поповнюють рахунок на 125 монеток.

Завсідники казино Вулкан зможуть отримати виплату в 100 жетонів при формуванні комбінації з п’яти жовтих бомб, а за п’ять фіолетових ракет нараховується 75 номінальних кредитів. Коробка з синіми феєрверками гарантує 50-кратне зростання ставки, а за п’ять тузів нараховується 30 монет. Три Скаттери у вигляді коробок з ракетами подарують 50 обертів.