1. Главная »
  2. Ігрові автомати на гроші »
  3. True Sheriff

True Sheriff

Играть на деньги
Сейчас играют

Захоплюючий ігровий автомат True Sheriff вирізняється серед азартних пристроїв ексклюзивною тривимірною графікою і чудовим звуковим рішенням. На відміну від класичного однорукого бандита Ultra Hot Deluxe, розробником даної демо версії передбачена захоплююча сюжетна лінія. Відразу після завантаження апарата без реєстрації геймери почують гавкіт собак і цвірінькання пташок.

Потім на дисплеї з’явиться онлайн зображення маленького американського містечка з неасфальтованими вулицями і примітивними двоповерховими будівлями, зведеними з деревини. Відвідувачі казино побачать на цьому тлі віртуальні барабани, що зовні нагадують фасадну стіну ковбойського салуна, а також розташований над ними сріблястий фірмовий логотип у вигляді вивіски.

Чим унікальний ігровий автомат Справжній Шериф?

До запуску слота Справжній Шериф геймери зможуть розкрити 30 призових смужок, натискаючи на клавішу «Paylines», а потім прокрутити 5 барабанів натисканням на «Spin» або «Autoplay». Любителям грати безкоштовно пропонується складати призові комбінації з карткових позначень і пістолетів, портретів ковбоя і брюнетки, бандита і сивоусого американця. Диким символом апарата є синя табличка з білим написом «Wild», здатна трансформуватися в інші тематичні картинки.

Зібравши на смужці виплат три Скаттер-символи у вигляді зірки шерифа, користувачі порталу візьмуть участь в бонусному раунді, який складається з вільних спінів. Завсідники залу Vulkan отримують 1 200 номінальних кредитів при формуванні комбінації з п’яти портретів чоловіка в світлому крислатому капелюсі. П’ять зображень грізного лиходія поповнять рахунок на 900 монеток, а п’ять брюнеток гарантують зростання ставки в 240 разів. П’ять тузів збільшують рахунок на 180 жетонів.