1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Trolls

Trolls

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Багатьом любителям азарту подобається грати в автомати від Novomatic, а тепер користувачам пропонується випробувати кращі однорукі бандити від провідного розробника NetEnt. Особливо цікавим є підготовлений до запуску без реєстрації онлайн апарат Trolls, сюжетна лінія якого знайомить геймерів з кумедними міфологічними істотами, що живуть в чарівному лісі. Це веселі тролі, що будують свої житла глибоко під землею і зберігають в них незліченні скарби, приховані від сторонніх очей.

У момент завантаження однорукого бандита відвідувачі порталу почують спів птахів, а потім на екрані з’явиться цікава тематична заставка. На ній зображений нічний чарівний ліс, а на тлі цієї картинки розташовуються віртуальні барабани, відокремлені один від одного зеленими кучерявими рослинами. Над ними видніється жовтий фірмовий логотип, зображений на тлі сірого каменю, а внизу дисплея геймери побачать кумедних міфологічних істот, що визирають з-за дерев.

Чим унікальний ігровий автомат Тролі?

Користувачам, які прагнуть грати безкоштовно в ігровий автомат Тролі, будуть цікаві такі подробиці:

  • конструкція забавного однорукого бандита складається з 20 смужок і п’яти барабанів;
  • ставка на спін може становити $ 0,01-80, а джек-пот досягає 10 000 номінальних кредитів;
  • Скаттер виконаний у вигляді сріблястого місяця на тлі нічного неба, а Вайлдом стають золотисті та блакитні пеньки;
  • призовий раунд складається з вільних обертань.

Кумедний демо слот має таку тематичну символіку: виконані з дерева карткові позначення, немовля з кісточкою і гном в червоному ковпаку, троль в короні і усміхнена зелене істота, гоблін з дрючком і жахливий монстр з роззявленим ротом. Завсідники казино Вулкан отримають 10 000 номінальних кредитів за комбінацію з п’яти пеньків з блакитним написом «Wild». Такі картинки є дикими символами, що з’являються на всіх барабанах. Ще одним Вайлдом стає пеньок із золотистим написом «Golden Wild», який може з’являтися виключно на третьому барабані.