1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Triple Crown

Triple Crown

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Відвідувачам віртуальних закладів сподобається грати безкоштовно в ігровий автомат Triple Crown, що відрізняється простою конструкцією і якісними графічними рішеннями. Якщо в «однорукого бандита» Bananas Go Bahamas використані цікаві елементи мультяшної анімації, то в цьому випадку на дисплеї показуються класичні зображення. У момент завантаження на екрані показується жовтувато-бордовий фірмовий логотип, а також розташована під ним корона і хитромудрий вензель.

Після гемблер помітять, що конструкція «однорукого бандита» складається з трьох основних частин. Верхня частина, виконана у формі півсфери, пофарбована в темно-оранжеві відтінки, а геймери помітять зображений на ній фірмовий логотип і таблицю виплат з сірими, червоними і жовтими стовпчиками. На другому екрані прямокутної форми розташовуються білі віртуальні барабани, а під ними користувачі побачать панель з опуклими округлими і квадратними клавішами.

Чим унікальні слоти Корона?

Запустивши демо-слот онлайн Потрійна Корона, відвідувачі віртуальних залів зможуть активувати єдину лінійку виплат до прокрутки трьох барабанів. В панелі меню сконцентровані клавіші «Paytable» і «Bet One», «Spin Reels» і «Max Bet». За допомогою кнопок «Bet One» і «Max Bet» можна зробити ставку потрібного розміру, а після натискання на «Spin Reels» активується обертання барабанів. Ставка на спин складає $ 0,02-3.

Класичний апарат Triple Crown має такі символи, як чарівні золоті лампи, фірмовий логотип і палац султана, написи «Any Bar», «Any One» і «Any Two», одинарні, подвійні і потрійні бруски «Bar». Для отримання джекпоту з 5 000 номінальних кредитів необхідно зібрати на лінійці виплат три фірмових логотипу при здійсненні максимально можливої ​​ставки. За три султанських палацу геймери можуть отримати до 750 монеток, а три чарівні лампи гарантують 30-кратне зростання ставки. За комбінацію з потрійних іконок «Bar» нараховується до 150 номінальних кредитів. Успіхів!