1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Thunderstruck II

Thunderstruck II

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Геймерам сподобається незвичайний «однорукий бандит» Thunderstruck II, тематика якого базується на сюжетної лінії скандинавського міфу. Як і слот Aztec Gold, дане азартне пристрій дозволяє користувачам відчути атмосферу, що панує сотні років назад, і дізнатися багато цікавої для себе інформації. Гемблер почують в момент завантаження романтичну мелодію, яка настроює на спокійний лад.

Коли скандинавський ігровий автомат Вражений Громом II завантажиться повністю, його дисплей стане блакитно-сірі відтінки, а майже всі його вільний простір займуть віртуальні барабани, обрамлені по периметру кам’яної рамкою з унікальним різьбленням. У верхній частині екрану показується онлайн сріблястий фірмовий логотип, а з боків від нього з’являються дві блакитні кола.

Чим унікальний онлайн слот Удар Грому 2

Розробником пятібарабанного апарату Вражений Громом II передбачено 243 варіанти призових комбінацій. Користувачам, які віддають перевагу грати безкоштовно, пропонується формувати успішні комбінації з срібних лотів і фірмових логотипів, зображень Валькірії і Локі, Одіна і Тора, голубуватих карткових позначень і палацу Асгарда на тлі веселки, дерев’яного судна вікінгів.

При формуванні комбінації з п’яти фірмових логотипів завсідники казино отримують 1 000 номінальних кредитів, а п’ять зображень Тора гарантують 500-кратне зростання ставки. Рахунок поповниться на 450 монеток, якщо сформується комбінація з п’яти портретів Одіна. При появі на лінійці виплат п’яти зображень рудоволосого бога Локі геймери виплачується 300 монеток, якщо на лінійці виплат здадуться п’ять палаців Асгарда.