1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. T-Rex

T-Rex

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Розробники компанії RTG пропонують вам відправитися в епоху динозаврів. Туди, де мешкав кровожерливий Тиранозавр Джека, про який складають легенди. Він шукає чергову жертву, а тому потрібно бути напоготові. Не бійтеся змін, адже тільки ризикові герої зможуть досягти мети – грандіозного джекпоту в 10 000 монет.

Ігровий автомат T-Rex максимально реалістичний. Він сподобається eсім тим, хто жадає авантюр. Потрібно лише запустити барабани на порталі клубу, і тоді життя зарясніє яскравими відтінками. Все тому, що онлайн слот чудово оформлений, а кожен його елемент ретельно опрацьований.

Тиранозавр Джека – грайте та отримаєте перемогу

Апарат запропонований для ознайомлення безкоштовно. Він порадує:

  • 5 барабанами,
  • 25 лініями,
  • спеціальними символами,
  • бонусної грою.

Для перемоги варто скласти комбінацію з трьох або більше однакових елементів, серед яких можна зустріти номінали карток, зображення динозаврів, вулкани і дивовижні рослини. За поєднання символів покладена нагорода, коефіцієнт якої можна переглянути в таблиці виплат.

Вайлдом став T-Rex – головний герой слота. Він замінить будь-який елемент на полі, щоб доповнити комбінацію до призової. При цьому нагорода буде помножена у два рази.

Скаттер – яйце динозавра. Більше два символу розкиду, які розташовані в будь-якому місці, принесуть виплати. А три і більше Скаттери активують призову гру. Тисніть на одне із запропонованих яєць і отримаєте в нагороду фріспіни! Хай щастить!