1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Sushi Bar

Sushi Bar

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Починаючи грати безкоштовно в ігровий автомат Sushi Bar, користувачі в момент завантаження однорукого бандита почують розслаблюючу азіатську музику. Як і в азартному пристрої Big Catch, тут передбачені чудові графічні рішення, а сюжетна лінія присвячена відвідинам віртуального японського ресторанчика.

Після завантаження геймери спочатку побачать на дисплеї усміхненого кухара в синьому кімоно, який тримає в руці тацю з суші. Після натискання на «Play» тематична заставка змінюється. Завсідники казино Vulkan побачать в центрі дисплея віртуальні барабани, обрамлені по периметру дерев’яною рамкою. Над ними видніється червонувато-зелений фірмовий логотип, а в якості основного фону використовується зображення інтер’єру японського ресторанчика.

Користувачі побачать стіни, оброблені червоним деревом, які освітлені жовтуватими бра. Праворуч від барабанів розташовується барна стійка, за якою стоїть усміхнений кухар. Клавіші управління виконані у вигляді стільців і подушечок фіолетового і червоного кольору.

Чим цікавий ігровий автомат Суші Бар?

Запустивши без реєстрації онлайн слот Суші Бар, відвідувачі віртуальних закладів зможуть активувати 25 призових смужок, натискаючи на червону подушечку зі словами «Select Lines». Ставки здійснюються завдяки натисканню на фіолетову клавішу з написом «Bet Per Line», а для обертання п’яти барабанів геймерам необхідно клікнути на стілець зі словом «Spin». Цікавий демо апарат має таку символіку: таця з червоною рибою і дошка для нарізання, квадратні тарілки і оригінальне блюдо у вигляді літери «К», бутерброди з червоною ікрою і суші.

Відвідувачі сайту побачать, що роль дикого символу виконує пляшечка з соєвим соусом, а Скаттером стає віяло із зображенням квітучої сакури. За п’ять глиняних чайників геймери отримують 1000 номінальних кредитів, а за п’ять зображень дошки нараховується 500 монеток. При випаданні на смужці виплат п’яти зображень віяла користувачам гарантується початок раунду з 20 фріспінами.