1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Super Joker

Super Joker

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Запустивши без реєстрації онлайн апарат Super Joker, азартні користувачі зможуть відмінно провести дозвілля, згадуючи про старих одноруких бандитів, розташованих в наземних залах. Якщо сюжетна лінія барвистого пристрою African Simba запрошує всіх охочих на незабутнє африканське сафарі, то в цьому випадку розробником не передбачено будь-якої конкретної тематики.

Конструкція складається з трьох основних деталей, що містить верхній дисплей у вигляді півсфери, основний екран у формі прямокутника і виступаючу вперед панель меню з тривимірними кнопками. Відвідувачі закладу помітять, що внутрішня поверхня напівкруглого дисплея забарвлена в яскраво-сині відтінки.

В центрі знаходяться білі віртуальні барабани, обрамлені по периметру красивою яскраво-жовтою облямівкою. З боків від них видніються тематичні картинки, а вгорі красується помаранчевий фірмовий логотип. Праву половину основного прямокутного дисплея займає соковита таблиця виплат, а зліва від неї знаходяться білосніжні барабани.

Чим цікавий онлайн слот Супер Джокер?

Почавши грати безкоштовно в автомати Супер Джокер, відвідувачі віртуальних залів дізнаються такі подробиці:

  • конструкція старого однорукого бандита складається з єдиної призової смужки і трьох віртуальних барабанів;
  • в рядку меню передбачені чотири клавіші «Collect» і «Max Bet», «Bet» і «Spin»;
  • Вайлд, Скаттер, бонусних раундів і опції автозапуску немає;
  • максимальна виплата складає 2 000 номінальних кредитів.

Класичні демо слоти мають у своєму розпорядженні таку тематичну символіку, як зображення веселого каченяти, скрині зі скарбами, дзвінких дзвіночків, яскравих вишень, лимонів, кавунів, апельсинів і ожини. При формуванні комбінації з п’яти веселих каченят або п’яти скринь зі скарбами геймери отримають 2000 номінальних кредитів, а за дзвіночки нараховується до 1200 монет. Відвідувачі казино Вулкан отримають 800 жетонів, якщо на смужці виплат з’являться три червоні сімки, а за три кавуни рахунок поповниться на 1000 кредитів.