1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. SunQuest

SunQuest

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Унікальний ігровий автомат SunQuest, як і однорукий бандит Champagne, притягує погляди користувачів завдяки яскравим і продуманим рішенням. Відвідувачі залу відразу після завантаження помітять, що білосніжні віртуальні барабани, які розділені світло-синіми вставками, займають майже весь вільний простір дисплея. Частина демо версії екрану, що залишилася пофарбована в жовтувато-оранжеві відтінки, а з боків від барабанів красуються кольорові квадратики з цифрами.

Знизу дисплея відвідувачі залу Vulkan побачать блискучий золотистий логотип, а ще нижче розташовується панель меню з бордовими і синіми клавішами прямокутної форми. Розробником однорукого бандита не передбачено будь-якої вираженої тематики, а основний упор робиться на яскраві графічні елементи.

Чим унікальний ігровий автомат Сонячний Квест

Почавши грати безкоштовно в азартний пристрій Сонячний Квест, геймери дізнаються подробиці:

  • конструкція доступного без реєстрації однорукого бандита складається з 9 лінійок і 5 барабанів;
  • у рядку управління розташовуються сині клавіші «Select Lines», «Bet Max» і «Spin»;
  • для відкриття таблиці виплат потрібно натиснути на бордову кнопочку «Help»;
  • джекпот апарата не перевищить 10 000 номінальних кредитів.

Розкиданим символом стає онлайн різнобарвний напис «Scatter», а Вайлд – панорамна картинка із синім словом «Wild». Відвідувачам казино пропонується формувати комбінації з вишеньок і лимонів, кавунів і полуничек, золотих монеток і злитків «Bar», фіолетових сімок і величезних алмазів. При формуванні комбінації з п’яти золотих монеток слот дозволить заробити 10 000 номінальних кредитів. Якщо під час тестування апарата на лінійці виплат покажуться п’ять діамантів, геймери отримують 1 000 монеток.