1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Sky Way

Sky Way

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Гемблерам доступні азартні ігри 777 Sky Way, де передбачений розробником сюжет присвячений повітроплаванню. Після завантаження за реальні гроші на екрані показується блакитно-рожеве небо з білосніжними хмарами. На цьому тлі гості закладу зможуть знайти віртуальні барабани, розділені блискучими сталевими трубами.

Над ними в період флеш гри показується авіаційна емблема й золотистий логотип моделі, а по краях від барабанів видніються сірі стовпи, на яких промальовано яскраві цифри. Внизу екрана ігрових автоматів розташовано панель меню з чорними, червоними і блакитними клавішами.

Анімація ігрових автоматів 777 онлайн

Цікава анімація доступних за гривні інтернет автоматів включає портрети вченого, робітника й дівчини-льотчиці, дирижаблі та глобуси, карткові номінали й датчики тиску. Дівчина-авіатор – це «Вайлд» слота, що допомагає бажаючим грати у Вулкан Гранд складати комбінації, а дирижабль – це «Скаттер».

Виплати в ігрових автоматах 777 онлайн

При тестуванні без грошей демоверсії Повітряний Шлях завсідники казино онлайн Вулкан ознайомляться з успішними комбінаціями:

  • за портрети відважної дівчини-льотчиці користувачі офіційного сайту отримають до 9 000 монет;
  • при появі чотирьох дирижаблів у період гри Вулкан без смс ставка збільшується у 20 разів;
  • за зображення вченого бажаючі грати безкоштовно отримають до 1 000 кредитів;
  • ціна комбінації з глобусів онлайн без реєстрації не перевищує 250 жетонів.