1. Главная »
  2. Ігрові автомати на гроші »
  3. Silent Run

Silent Run

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Як і кращі ігрові автомати Ігрософт, цікаві однорукі бандити від відомого виробника NetEnt користуються популярністю серед азартних користувачів. У будь-який час доби можна запустити без реєстрації демо слот Silent Run, сюжетна лінія якого дозволяє поспостерігати за морськими баталіями. У момент завантаження користувачі почують тривожні звуки, що лунають на підводному човні в момент небезпеки. Потім на екрані з’являється зображення глибоководного простору, а також підводні протичовнові міни.

Відвідувачі азартного закладу помітять, що віртуальні барабани однорукого бандита займають майже весь вільний простір екрана. Вони пофарбовані в насичено-чорні відтінки і обрамлені по периметру стильною сріблястою рамкою. У верхній частині дисплея геймери побачать бордово-жовтий фірмовий логотип і п’ятикутну зірку, а внизу екрана на тлі темних морських вод красуються зелено-смарагдові кнопки меню.

Чим цікавий ігровий автомат Безшумний Рейс?

Вирішивши грати безкоштовно в ігровий автомат Безшумний Рейс, відвідувачі віртуальних залів зможуть відкрити 25 смужок виплат, ставлячи на кожну з них по $ 0,01-5. Для здійснення всіх необхідних налаштувань в панелі меню розташовуються клавіші «Level», «Bet Max» і «Coin Value». Завдяки натисканню на «Paytable» розкривається таблиця виплат, а за рахунок кліка на «Autoplay» п’ять віртуальних барабанів починають обертатися в автоматичному режимі.

Унікальні онлайн апарати мають у своєму розпорядженні таку тематичну символіку, як золотисті карткові позначення і помаранчевий ліхтар, глибоководні міни та бомби, торпеди і підводні човни, сучасні військові кораблі. При формуванні комбінації з п’яти торпед геймери отримають 500 номінальних кредитів, а п’ять протичовнових мін поповнять рахунок на 350 монеток.

Якщо на призовий смузі з’явиться п’ять підводних човнів, казино Вулкан дозволить заробити 1000 жетонів. В ролі дикого символа використовується помаранчевий ліхтар, під яким видніється біле слово «Wild». Для початку бонусного раунду необхідно зібрати кілька іконок «Echo Bonus».