1. Главная »
  2. Ігрові автомати на гроші »
  3. Secrets Of Horus

Secrets Of Horus

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

В даний час автомати компанії Ігрософт користуються широкою популярністю серед завсідників азартних закладів, але й однорукі бандити від легендарного розробника NetEnt відомі багатьом користувачам. До них належить слот Secrets Of Horus з демо, що запускається без реєстрації, з цікавою давньоєгипетської тематикою, при завантаженні якого звучить тиха музика і таємничі звуки, які налаштовують на релаксацію. Після цього на дисплеї показуються віртуальні барабани, немов виконані з давнього папірусу.

Завсідники азартного закладу помітять збоку від віртуальних барабанів округлі жовтуваті колони, на тлі яких видніються різнокольорові овали з числами. У верхній частині екрану зображена горизонтальна кам’яна планка, на якій чітко видно таємничі ієрогліфічні письмена і малюнки, зроблені давніми жителями країни пірамід. Під барабанами зображені оранжево-зелені крила, а також золотистий жук-скарабей.

Чим унікальний ігровий автомат Секрети Гора?

Почавши грати безкоштовно в ігровий автомат Секрети Гора, відвідувачі віртуальних залів дізнаються такі подробиці:

  • конструкція давньоєгипетського однорукого бандита складається з 20 смужок і 5 барабанів;
  • ставка на спин складає 0,02-40 $, а джек-пот не перевищить 10 000 номінальних кредитів;
  • автоматичного запуску і опції подвоєння розробником не передбачено;
  • Вайлдом є єгипетський бог з головою сокола, а Скаттер виконаний у вигляді жука-скарабея.

Тестуючи онлайн апарат казино Vulkan, користувачі будуть складати успішні комбінації з перстнів і ока Ра, жовто-синіх і біло-зелених птахів, курчат і сувоїв з папірусу, статуеток з головою вовка і лева, загадкових помаранчевих і салатових елементів. При формуванні комбінації з п’яти зображень ока Ра геймери отримають 750 номінальних кредитів, а за п’ять помаранчевих левів нараховується 150 монет.

Щоб отримати джек-пот з 10 000 жетонів, необхідно зібрати на смузі виплат п’ять єгипетських богів з вовчими головами. Три зображення загадкового жука-скарабея гарантують участь в раунді з фрі-спінів.