1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. RockStar

RockStar

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Користувачам пропонується в ігрові апарати грати онлайн безкоштовно, отримуючи максимум задоволення від такого проведення дозвілля. Особливо цікавим є доступний цілодобово онлайн слот RockStar з музичною тематикою, незвичайними елементами тривимірної графіки, оригінальними звуковими рішеннями. У момент завантаження однорукого бандита геймери почують важку музику, голоси популярних виконавців і овації захоплених глядачів. Дії сюжетної лінії розгортаються на концертному майданчику, а віртуальні барабани зовні нагадують сценічну конструкцію.

Відвідувачі порталу побачать з боків від котушок жовті лампочки з цифрою «1», а також розташований у верхній частині дисплея сріблястий фірмовий логотип, виконаний в готичному стилі. Навколо нього розташовуються різнокольорові прожектори. Нижню частину дисплея займає оригінальна панель меню, кнопочки якої виконані у вигляді електричних гітар, барабанів та інших музичних інструментів.

Чим цікавий ігровий автомат Рок Зірка?

Почавши грати безкоштовно в ігровий автомат Рок Зірка, відвідувачі віртуальних залів зможуть активувати 30 лінійок виплат і запустити 5 барабанів. Для цього в рядку меню передбачена клавіша з написом «Select Lines», а для здійснення ставок призначені кнопки «Coin Value» і «Bet Per Line». Цікавий демо апарат без реєстрації в своєму розпорядженні має такі символи: глянцеві журнали і газети, пляшки з віскі і музичні диски, портрети музичних виконавців і чорноволосої дівчини.

Завсідники казино Вулкан отримають 100 номінальних кредитів за комбінацію з п’яти портретів блондина, а п’ять зображень виконавця в капелюсі-циліндрі гарантують 80-кратне зростання ставки. Якщо на лінійці виплат з’вляться п’ять чорноволосих дівчат, користувачі отримають 60 номінальних жетонів, а п’ять пляшок з віскі збільшать рахунок на 40 монет. Комбінація з п’яти газет гарантує 20-кратне зростання ставки, а п’ять журналів дозволять геймерам заробити 30 номінальних кредитів. Дикими символами і множителями є золоті і срібні диски.