1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Retro Reel

Retro Reel

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Цікавий ігровий автомат Retro Reels, як і популярний однорукий бандит Lord Of The Ocean, сподобається користувачам завдяки продуманим графічним рішенням. Розробником демо версії не передбачено яскраво вираженою сюжетною лінії, а на барабани нанесені тематичні картинки класичного зразка. Почавши грати безкоштовно користувачі помітять, що дисплей азартного пристрою забарвлений в зеленувато-чорні відтінки, а в його центрі знаходяться білосніжні віртуальні барабани.

У верхній частині екрану користувачі портала помітять сріблясту планку, на тлі якої красується яскраво-жовтий фірмовий логотип, промальований письмовими буквами. З боків від барабанів гості казино помітять кольорові квадратики з цифрою «10», а внизу дисплея розташовується срібляста панель меню з об’ємними білими клавішами овальної форми.

Чим цікавий слот Ретро Барабани

Запустивши без реєстрації однорукий бандит Ретро Барабани, геймери дізнаються подробиці:

  • конструкція азартного пристрою складається з 20 лінійок і 5 барабанів;
  • мінімальна ставка для відвідувачів залу Vulkan становить $ 0,01, а джекпот не перевищить 10 000 номінальних кредитів;
  • Скаттером, що запускають раунди з фріспінив, стають іконки з бордовими написами «Bonus»;
  • Диких символів та опції автоматичного запуску розробником не передбачено.

Символіка класичного апарата включає сірі, блакитні і бордові сімки, жовті, помаранчеві і червоні написи «Bar», значки долара і вишеньки, фіолетові сливи і жовті лимончики. Якщо онлайн здадуться п’ять значків долара, геймери отримають джекпот з 10 000 номінальних кредитів, а за п’ять синіх або п’ять бордових сімок нараховується 500 монеток. Якщо сформується комбінація з п’яти сірих сімок або п’яти червоних написів «Bar», слот гарантує користувачам 250-кратне зростання ставки.