1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Reel Strike

Reel Strike

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Захоплюючий ігровий автомат Reel Strike, як і популярний однорукий бандит Diamond 7, доступний азартним користувачам цілодобово. Сюжетна лінія демо версії присвячена незабутній риболовлі, і в момент завантаження на синьому дисплеї показується величезна риба. Коли завантаження завершиться, відвідувачі залу побачать у центрі екрана білосніжні віртуальні барабани, розділені бронзовими вставками.

З боків від них користувачі, які почали грати безкоштовно, помітять різнокольорові квадратики з цифрою «10». Знизу екрана завсідники казино побачать жовто-оранжевий фірмовий логотип, а під ним розташовується золотиста панель управління, де знаходяться сині кнопочки прямокутної форми.

Чим унікальний ігровий автомат Котушки Страйк

Ще не запустивши без реєстрації однорукий бандит Котушки Страйк, користувачі зможуть відкрити 15 лінійок виплат до обертання 5 барабанів. Для цього у рядку меню передбачена клавіша «Select Lines», а ставка на спин складає $ 0,01-75. До тематичної символіки апарата відносяться катер і пропелер, а токож безліч екзотичних рибок.

Роль дикого символу виконує онлайн спінінг, бонусною іконкою стає пропелер з написом «Bonus», а Скаттер це картинка де вистрибують з води риба. За комбінацію з п’яти спінінгів відвідувачі залу Vulkan отримають джекпот з 10 000 номінальних кредитів.

Якщо на лінійці виплат слота покажуться п’ять рибок, на фоні яких промальований фірмовий логотип, користувачі отримують 1 000 монеток, а при формуванні комбінації з п’яти катерів гарантується 500-кратне зростання ставки. П’ять зображень картинок де вистрибують з води риби поповнять рахунок на 50 номінальних кредитів, а блакитно-зелені і синьо-жовті рибки дозволять заробити 200 монеток.