1. Главная »
  2. Скачати ігрові автомати безкоштовно »
  3. Reel Gems

Reel Gems

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Оригінальний ігровий автомат Reel Gems, як і однорукий бандит Dolphin’s Pearl Deluxe, сподобається геймерам завдяки розкішному графічному оформленню. Після завантаження азартного пристрою відвідувачі портала будуть слухати спокійну розслаблюючу музику. Потім у центрі екрану демо версії покажуться насичено-чорні віртуальні барабани, які розділені блакитними вставками.

Основний дисплей розкішного апарата забарвлений в яскраво-сині відтінки, а у користувачів створюється враження, що він обтягнутий красивою шовковою тканиною. Над віртуальними барабанами охочі грати безкоштовно помітять розкішну ювелірну прикрасу і усипаний дрібними діамантами фірмовий логотип. Знизу дисплея, який запускається без реєстрації, однорукого бандита розташовується виготовлена із золота панель меню, де сконцентровані сині і фіолетові кнопочки.

Чим унікальний ігровий автомат Самоцвіти

Відвідувачі залу Vulkan після запуску азартного пристрою Самоцвіти дізнаються такі подробиці:

  • розробником передбачено 5 барабанів і 243 вдалих комбінацій;
  • користувачі зможуть скористатися зручною опцією «Respin», а можливості подвоєння виплати і автозапуску немає;
  • в якості Скаттера використовується золоте кільце з алмазами, а Вайлдом стає усіяний діамантами фірмовий логотип;
  • максимальна виплата не перевищує 4 000 номінальних кредитів.

Тематична анімація слота включає: фірмовий логотип і алмази, рубіни і смарагди, бурштин і блакитні самоцвіти, а також традиційні карткові позначення. Якщо на лінійці виплат онлайн здадуться п’ять діамантів, тоді рахунок користувачів поповниться на 4 000 номінальних кредитів, а п’ять рубінів подарують 2 500 монет. Відвідувачам казино дістанеться 2 000 жетонів за п’ять смарагдів.