1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Pure Platinum

Pure Platinum

Играть на деньги
Сейчас играют

Розробником ігрового автомата Pure Platinum компанією Microgaming, як і в «однорукого бандита» Unicorn Magic, застосовані високоякісні графічні рішення. Відразу після завантаження азартного апарату геймери помітять, що його дисплей забарвлений в привабливі синюваті відтінки, а в центрі розташовуються віртуальні барабани, розділені сріблястими вставками.

З боків від барабанів розташовуються кольорові овальні елементи з цифрами, а у верхній частині екрану красується сріблястий фірмовий логотип, освітлений світлом двох блакитних лампочок. Під котушками знаходиться панель меню, де сконцентровані клавіші червоного, оранжевого і яскраво-синього кольору.

Чим цікавий ігровий автомат Чистий Платина

Поки «однорукий бандит» Чистий Платина без реєстрації ще не запущений, геймери зможуть активувати 40 призових лінійок для прокрутки на 5 барабанах. Максимальна ставка на спин не перевищує 400 номінальних кредитів. Як символіки апарату Pure Platinum використовуються фірмові логотипи, платинові і срібні злитки, кільця з діамантами.

Диким символом стає фірмовий логотип, а п’ять таких зображень дозволять заробити 10 000 номінальних кредитів. Роль Скаттер виконує з’являється онлайн платинова пластинка, причому три подібні картинки активують раунд з фрі-спинив, а за п’ять розкиданих символів нараховується 100 жетонів.

За п’ять платинових злитків користувачі отримають 750 монеток, а при формуванні комбінації з п’яти кілець з рубінами геймерам гарантується 25-кратне зростання ставки. Є функція подвоєння будь виплати при активації ризикового раунду. Успіхів!