1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Prime Property

Prime Property

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Цікавий ігровий автомат Prime Property, як і однорукий бандит Book Of Ra, привертає увагу азартних користувачів завдяки незвичайній сюжетній лінії. Відвідувачі порталу зможуть вирушити до професійних ріелторів, що пропонують респектабельним покупцям елітну нерухомість. Звуковий супровід активованого без реєстрації однорукого бандита складається з шуму проїжджаючих по автостраді автомобілів і гомону покупців об’єктів.

Почавши грати безкоштовно, користувачі побачать на екрані цікаву тематичну картинку, де зображені зелені галявини і побудовані на них елітні котеджі, огороджені дерев’яними парканами. На цьому тлі розташовуються віртуальні барабани апарату, що зовні нагадують фасадну стіну одноповерхової будівлі з коричневим похилим дахом. Над ними відвідувачі залу Vulkan побачать фірмовий логотип у вигляді назви агентства нерухомості.

Чим унікальний ігровий автомат Елітна Нерухомість?

Захоплюючі слоти Елітна Нерухомість володіють такими найважливішими особливостями:

  • конструкція азартного пристрою складається з 40 смужок і 5 барабанів;
  • функції автоматичного запуску і можливості подвоєння виплати виробником не передбачено;
  • Вайлд стає фірмовий логотип, а Скаттер з’являється онлайн в вигляді вантажівка з зеленим кузовом;
  • максимальна виплата не перевищує 12 000 номінальних кредитів.

До тематичної анімації демо версії належать газети і вантажівки, фірмовий логотип і розкішні котеджі, портрети продавців і покупців шикарної нерухомості. Якщо на смужці виплат з’являться п’ять логотипів, відвідувачі казино отримають 12 000 номінальних кредитів, а п’ять вантажівок з зеленим кузовом гарантують 100-кратне підвищення ставки.