1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Pharaoh King

Pharaoh King

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Захоплюючі ігрові апарати безкоштовно Pharaoh King дозволяють азартним користувачам вирушити назустріч пригодам в Стародавньому Єгипті. Розробник однорукого бандита використовував оригінальні елементи тривимірної графіки, а оформлення дисплея виконано в мультяшному стилі. Центральну частину екрана займають білосніжні віртуальні барабани, розділені жовтуватими вертикальними вставками, а з боків від них геймери побачать різнокольорові елементи з цифрою «1».

Над віртуальними барабанами завсідники порталу помітять над барабанами вимощену жовтуватою плиткою доріжку, яка пов’язала між собою різні приміщення палацу фараона. Особливо цікаво виглядають троє дверей, пофарбовані в блакитні, зелені та червоні відтінки, поруч з якими зображені палаючі факели. Внизу екрана сконцентровані оригінальні клавіші меню, виконані у вигляді різнокольорових плиток.

Чим унікальний ігровий автомат Фараон?

Вирішивши грати безкоштовно в автомати Фараон, користувачі зможуть відкрити до 20 лінійок виплат, натискаючи на синю клавішу «Select Lines». Для здійснення ставок в рядку меню призначені кнопки «Choose Coin», «Bet Max» і «Bet Per Line», а прокрутка віртуальних барабанів в нічному режимі починається після натискання на червону кнопку «Spin».

Єгипетські онлайн слоти без реєстрації в своєму розпорядженні мають таку анімацію: карткові позначення і глиняні горщики, факели та двері з ключами, сині жуки-скарабеї і картинки з пірамідами. Щоб демо апарат казино Вулкан дозволив заробити джек-пот з 1000 номінальних жетонів, геймерам необхідно зібрати на смужці виплат п’ять зображень синього жука-скарабея.

За п’ять горщиків нараховується 500 монеток, а за п’ять пірамід гарантують 300-кратне зростання ставки. Диким символом стає кольоровий напис «Wild», оточена з двох сторін палаючими факелами, а роль Скаттера виконує мультяшне зображення величних пірамід. Якщо на лінійці виплат з’являться троє дверей з ключами, що є бонусними іконками, активується цікавий призовий раунд.