1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Mamma Mia

Mamma Mia

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Урізноманітнити своє дозвілля кулінарною тематикою допоможе ігровий зал клубу Вулкан, де представлена демо версія гри Мамма Міа. Перед вами невеликий італійський ресторан, в якому над приготуванням їжі чаклує професіонал-кухар. Страви у нього виходять не просто візуально привабливими, але і неймовірно смачними. Традиційна піца і італійська паста, фетучіні і різотто, а також конкільоні – кухар вміє все. І ось з’являється ресторанний критик, завдання якого закрити ресторан і позбавити чарівного кулінара роботи. Чи готові ви допомогти кухареві? Запускайте котушки на сайті та беріть участь в запальних баталіях безкоштовно.

Апарати Мамма Міа технічний опис

Онлайн слоти Mamma Mia допоможуть весело скоротати дозвілля усім любителям оригінальної тематики і шанувальникам прибутковою гри. Ігрові автомати від Betsoft – це стандартна комплектація робочих лінійок-барабанів та спеціальної символіки.

Призові іконки апаратів:

  • кухар і критик;
  • піца і газетна замітка;
  • металева кришка;
  • ресторанне меню.

Симулятор без реєстрації оснащений цікавими бонусними іграми, старт яким дадуть картинки з піцою, переліком кулінарних шедеврів і кришкою від каструлі. Всього у грі три бонуси з різними умовами і грошовою винагородою.

Грати в слоти можна в тест-режимі і за власний кошт. Перший варіант – вибір новачків казино Вулкан, а скористатися другим зможуть лише досвідчені гравці.