1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Mad Scientist

Mad Scientist

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Гемблерам пропонується протестувати однорукий бандит Mad Scientist, тематика якого присвячена ядерній енергії, ретортам і колбам. Головним персонажем азартного пристрою стає забавний професор, який проводить божевільні досліди у власній лабораторії.

Він пропускає електричні розряди через колби з різнокольоровими рідинами, намагаючись надати їм нові властивості, а також викликає блискавки. Сивочолий професор в білому халаті носить окуляри, а після запуску відеослота його зображення показується під віртуальними барабанами.

Захоплюючий демо слот притягує погляди геймерів завдяки унікальним графічним рішенням. У центрі дисплея знаходяться темно-сірі віртуальні барабани, що зовні нагадують величезний монітор, а над ними видніється оранжево-зелений фірмовий логотип. Панель управління виконана у вигляді широкого столу, де сконцентровані клавіші меню в формі колб, пробірок і незвичайних приладів.

Чим унікальний ігровий автомат Божевільний Вчений?

Почавши грати безкоштовно в ігровий автомат Божевільний Вчений, азартні користувачі зможуть заздалегідь відкрити 30 призових смужок, натискаючи на колбу з написом «Select Lines». Для здійснення відповідних ставок призначена клавіша «Bet Per Line», а обертання п’яти барабанів починається після натискання на приладі кнопки зі словом «Spin».

Коли тестується онлайн апарат без реєстрації в казино 777, користувачі будуть складати успішні комбінації зі спідометрів і попереджувальних табличок, моделі атома і мікроскопів, рубильників і пробірок з різнокольоровими рідинами. Рубильник – це Скаттер, а зелена пробірка з жовтою рідиною виконує роль бонусної іконки.

Гравці отримають 1000 номінальних кредитів, якщо на лінійці виплат з’являться п’ять куль з електричними розрядами. П’ять попереджувальних табличок гарантують 100-кратне зростання ставки, а п’ять зображень мікроскопа поповнять рахунок на 200 монеток. За п’ять моделей атома нараховується 500 жетонів, а п’ять рубильників дозволяють заробити 250 кредитів.