1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Jack Hammer

Jack Hammer

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Як і відомий усім охочим ігровий автомат The Money Game, захоплююча демо версія Jack Hammer користується широкою популярністю серед відвідувачів віртуальних залів. Дії сюжетної лінії слота розгортаються в офісі детективного агентства, де біловолоса секретарка приймає дзвінки від городян. Відвідувачі портала перед запуском азартного пристрою переглянуть тематичний ролик, який складається з окремих слайдів.

Після завантаження однорукого бандита без реєстрації віртуальні барабани, на які нанесені картинки з коміксу, займуть майже весь простір екрану. Над ними гравці казино побачать заставку, на якій зображений вечірній мегаполіс з висотними будівлями, соборами і мостом, перекинутим через річку. Над барабанами на світло-фіолетовому фоніі, промальований фірмовий логотип.

Чим цікавий слот Джек Хаммер

Запускаючи апарат, відвідувачі віртуальних закладів дізнаються такі подробиці:

  • конструкція детективного однорукого бандита складається з 25 лінійок і 5 барабанів;
  • розробником передбачена функція автоматичного запуску, а можливості подвоєння виплати немає;
  • Дикий символ – зображення вибуху, а Скаттер – зображення у вигляді бомби;
  • максимальна виплата не перевищує 1 000 номінальних кредитів.

До символіки безкоштовного палкого пристрою відносяться: портрети детектива і маленького продавця газет, секретарки і злочинця, пісочного годинника і дирижабля, старий дисковий телефон і газета, а також ретро-автомобіль. Якщо сформується онлайн комбінація з п’яти портретів професійного детектива, геймери одержать 1 000 номінальних кредитів, а за п’ять зображень секретарки нараховується 250 монеток.