1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Jack And The Beanstalk

Jack And The Beanstalk

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Цікавий ігровий автомат Jack And The Beanstalk, як і азартний пристрій Plumbo, притягує погляди завдяки якісним графічним рішенням та ексклюзивному звуковому оформленню. Після запуску однорукого бандита відвідувачі портала переглянуть захоплюючий відеоролик, що дозволяє зрозуміти, як маленький хлопчик Джек потрапив у країну велетнів.

До тестування слота користувачі побачать, як світловолосий хлопець отримує в подарунок бобове зернятко, садить його в землю і поливає. Потім на екрані апарата показується високе бобове стебло, яке упирається в небеса і по ньому хлопчик вилізає наверх. З’являється онлайн маленький Джек краде у велетнів чарівну курку, після чого благополучно покидає місце злочину.

Чим цікавий казковий слот Джек І Бобове Стебло

Ще не почавши грати безкоштовно на однорукому бандиті Джек І Бобовий Стебло, гравці віртуальних закладів зможуть розкрити 20 лінійок до прокрутки 5 барабанів. У рядку меню демо версії передбачені кнопочки: «Paytable», «Level» та «Max Bet», «Autoplay» та «Coin Value». Доступний без реєстрації однорукий бандит має у своєму розпорядженні такі тематичні символіки, як карткові позначення і скринька з кристалом, сокиру і лійка, ліра і золоті монетки, курка і логотип, коза і двоголовий велетень і портрет хлопчика.
Гравці помітять, що роль Скаттера виконує шкатулка з кристалом, а при появі на лінійці виплат трьох таких картинок гарантується раунд з десяти фріспінив. Диким символом стає золотисто-бордовий фірмовий логотип. За п’ять портретів маленького Джека можливо отримати 1 000 номінальних кредитів, а стадо з п’яти кіз поповнює рахунок на 250 монеток.