1. Главная »
  2. Ігрові автомати на гроші »
  3. Flowers

Flowers

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Барвистий ігровий автомат Flowers, як і цікавий однорукий бандит Mystic Secrets, притягує погляди завдяки продуманим графічним рішенням. У момент його завантаження без реєстрації на дисплеї показується яскраво-блакитне небо і мальовнича зелена галявина, анімаційне сонечко і мультяшна хмара, а також яскраві польові квіти. Геймери можуть почати грати після натискання на клавішу «Continue», і в цьому випадку графічне оформлення відразу змінюється.

Практично весь вільний простір дисплея демо версії займають віртуальні барабани, які обрамлені по периметру світлою дерев’яною рамкою. Відвідувачі казино помітять з боків від них різнокольорові пластикові відра з цифрами, а у верхній частині екрану на тлі темно-зеленого листочка красується яскравий фірмовий логотип. Під барабанами онлайн з’являється світло-сіра панель меню, де сконцентровані яскраво-салатові кнопочки.

Чим унікальний барвистий слот Квіти

Включивши безкоштовно однорукий бандит Квіти, геймери дізнаються подробиці:

  • конструкція квіткового палкого пристрою складається з 30 лінійок і 5 барабанів;
  • розробником апарата передбачена опція автоматичного запуску і бонусний раунд, а можливості подвоєння виплати немає;
  • джекпот для відвідувачів залу Вулкан не перевищує 5 000 номінальних кредитів;
  • вайлд виконаний у вигляді усміхненого сонечка, а розкиданим символом стає анімована хмара.

Гравці портала становитимуть успішні комбінації з анімованих троянд і соняшників, дзвіночків і півоній, зображень зеленого горошку і яскравих позначок. Щоб квітковий слот дозволив заробити 5 000 номінальних кредитів, необхідно сформувати комбінацію з п’яти зображень мультяшного сонечка, а п’ять подвійних троянд подарують 2 000 монеток.