1. Главная »
  2. Ігрові автомати на гроші »
  3. Dragon Island

Dragon Island

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Захоплюючий ігровий автомат Dragon Island, як і незвичайний однорукий бандит Ramses II, привертає увагу азартних гравців завдяки барвистості графічних рішень. Коли азартний пристрій завантажиться без реєстрації, геймери побачать на екрані зображення мальовничої блакитної лагуни і покрите зеленою рослинністю узбережжя, а вдалині видніються величні скелі.

На цьому тлі красуються віртуальні барабани апарата, які відокремлені один від одного яскраво-зеленими ліанами, а над ними видніється дощечка з жовто-червоним логотипом. З боків від барабанів завсідники казино побачать складені з жовтуватого каменю масивні колони, верхівки яких прикрашають вирізані з дерева голови драконів. Панель управління демо версії зовні нагадує водоспад, на фоні якого красуються яскраво-зелені кнопочки.

Чим унікальний слот Острів Дракона

Ще не почавши грати безкоштовно на однорукому бандиті Острів Дракона, шанувальники запальних закладів зможуть за допомогою кнопочки «Lines» активувати 15 призових лінійок, а потім прокрутити 5 барабанів. Відвідувачі портала виконають всі необхідні настройки, завдяки клавішам: «Level» та «Autoplay», «Coin Value» та «Max Bet».

Символіка слота включає жовтуваті карткові позначення – срібних і золотих літаючих ящерів, земляних і водяних, повітряних і вогненних драконів. Показувати онлайн вивергається вулкан стає розкиданим символом, а три таких зображення активують раунд з фріспінив.

Відвідувачі залу Vulkan помітять, що роль Вайлда виконують срібні і золоті дракончики. За п’ять вогненних літаючих ящерів геймери отримають 2 500 номінальних кредитів, а п’ять водяних дракончиків поповнюють рахунок на 300 монеток. За п’ять повітряних драконів користувачі отримають 200 жетонів.