1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Dead or Alive

Dead or Alive

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Захоплюючий ігровий автомат Dead Or Alive, як і азартний пристрій Quest For Gold, користується широкою популярністю серед користувачів, завдяки чудовим графічним рішенням. У момент завантаження демо версії лунає каркання ворон, крики диких звірів, гавкіт собаки, завивання вітру і скрип дверей. Дії сюжетної лінії апарата розгортаються на американському Дикому Заході, а його головним персонажем стає безстрашний шериф.

Після завантаження відвідувачі сайта помітять в центрі дисплея сірі віртуальні барабани, які відокремлені один від одного дерев’яними різьбленими вставками. Над ними показується фірмовий логотип, що включає білу назву однорукого бандита і сріблястий револьвер.

Чим унікальний слот Мертвий Або Живий

Почавши грати безкоштовно в гарячковитий емулятор Мертвий Або Живий, геймери дізнаються:

  • конструкція пригодницького слота складається з 9 лінійок і 5 барабанів;
  • на панелі меню однорукого бандита розташовуються клавіші: «Bet Level» та «Bet Lines», «Coin Value» і «Max Bet»;
  • Вайлд – оголошення про затримання небезпечного злочинця, а Скаттер – два схрещених револьвери;
  • максимальна виплата не перевищує 2 500 номінальних кредитів.

Користувачі, які запустили однорукий бандит без реєстрації, будуть формувати призові комбінації із золотої зірки шерифа і револьвера, келиха з віскі і ковбойських чобіт, крислатих білих капелюхів і сірих карткових позначень. Гравці казино отримають 2 500 номінальних кредитів за комбінацію з п’яти картинок з двома схрещеними револьверами. Щоб рахунок відвідувачів залу Vulkan поповнився на 1 000 монеток, потрібно зібрати п’ять зображень золотої зірки шерифа, а п’ять білих капелюхів подарують 400 жетонів.