1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Crusade of Fortune

Crusade of Fortune

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Цікавий ігровий автомат Crusade Of Fortune, як і популярний Lord Of The Ocean, привертає увагу користувачів завдяки унікальній сюжетній лінії і продуманим графічним рішенням. Під час завантаження однорукого бандита онлайн лунають загадкові звуки, включаючи сопіння і дихання фантастичних істот. Потім у центрі дисплея демо версії показуються вогняно-червоні віртуальні барабани, які розділені вертикальними металевими вставками.

З боків від барабанів шанувальники портала побачать колони на фоні, яких розташовуються кольорові кружечки з цифрами, старовинні гасові ліхтарі і людські черепи. В якості основного фону у доступному без реєстрації азартного пристрою використовується зображення гієни вогняної, а під барабанами на тлі середньовічного меча красується жовтий фірмовий логотип.

Чим унікальний слот Хрестовий Похід Удачі

Почавши грати безкоштовно на однорукому бандиті Хрестовий Похід Удачі, геймери зможуть розкрити 20 призових лінійок та прокрутити 5 барабанів. Для зручності користувачів у рядку меню розташовується червона кнопочка «Paytable» і зелені клавіші: «Bet Lines» і «Bet Level», «Coin Value» і «Max Bet». До тематичної символіки слота відносяться кинджал і перехрещені сокири, герб аристократів і рудобородий гном, дівчина-воїн і чаклунка, істота з кинджалом і монстр , який ходить з висунутим язиком.

Розкиданим символом апарата стає рудобородий гном з сокирою у руці, а при появі на лінійці виплат трьох його зображень геймерам гарантується участь в призовому раунді з фріспинів. Роль Вайлда виконує дівчина-воїн, а за п’ять її портретів відвідувачі казино Вулкан отримають 5 000 номінальних кредитів. Три орка з кинджалами, які є бонусними іконками, запускають тематичний призовий раунд.