1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Crime Scene

Crime Scene

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Оригінальний ігровий автомат Crime Scene, як і однорукий бандит Lucky Drink, користується широкою популярністю серед геймерів, завдяки використанню високоякісної графіки. Після палкого пристрою користувачі сайта побачать на екрані зображення провулка, уздовж якого височаться старі будівлі із забитими вікнами. У центрі дисплея доступного без реєстрації однорукого бандита розташовуються сірі віртуальні барабани, а зліва від них проглядає сміттєвий бак.

У верхній частині екрана апарата геймери помітять жовто-чорну стрічку, на якій промальовано криваво-червону назву азартного апарата. Почавши грати безкоштовно, відвідувачі віртуального залу виявляться на місці, де сталося приголомшливе вбивство та візьмуть участь в розкритті злочину.

Чим унікальний ігровий автомат Місце Злочину

До тестування в демо версії Місце Злочину користувачі дізнаються найважливіші відомості:

  • конструкція детективного однорукого бандита складається з 15 лінійок і 5 барабанів;
  • максимальна виплата для шанувальників казино не перевищить 7 500 номінальних кредитів;
  • Вайлд – поліцейський жетон, а бонусна іконка виконана у вигляді відбитків пальців;
  • виробником передбачена опція автозапуску, а можливості подвоєння виплати немає.

До тематичної символіки детективного слота відносяться промальовані на асфальті карткові позначення, криваві сліди і сонцезахисні окуляри, пістолет і кейс. Якщо на лінійці виплат з’являються онлайн п’ять картинок із зображенням кривавого сліду, геймери отримають 750 номінальних кредитів. При формуванні комбінації з п’яти сонцезахисних окулярів відвідувачі залу Вулкан зможуть заробити 400 монеток, а при появі на дисплеї п’яти кейсів користувачам гарантується 200-кратне зростання ставки.