1. Главная »
  2. Ігрові автомати на гроші »
  3. CashVille

CashVille

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Азартним користувачам сподобається грати безкоштовно на одноруких бандитах CashVille, тематика яких пов’язана з готівкою, а головними персонажами є справжні багатії з усього світу. Як і в азартному пристрої Attila, розробником даної демо версії застосовано чудові графічні рішення, а в момент завантаження на зеленому тлі екрана показуються портрети респектабельних людей.

Після завантаження без реєстрації однорукого бандита світло-бежеві барабани розтягуються майже на весь екран, а з боків від них з’являються різнокольорові елементи з цифрою 10. У нижній частині екрана ігрового автомата знаходиться на зеленому тлі жовто-фіолетовий фірмовий логотип, а під ним видніється золотиста панель управління з синюватими кнопками.

Чим цікавий ігровий автомат Кешвіль?

Користувачі, які запускають апарат Кешвіль, зможуть до обертання 5 барабанів активувати 20 смужок виплат, використовуючи клавішу «Select Lines». Щоб відвідувачі порталу змогли зробити оптимальні ставки, на панелі меню передбачені кнопки «Max Bet» і «Select Coins». Для обертання віртуальних барабанів онлайн відвідувачам азартних закладів достатньо клікнути на «Spin».

До тематичної анімації грошового слота відносяться кубинські сигари і брошки з самоцвітами, золотий значок долара і вензель у вигляді літери «W», портрети рудоволосого чоловіка і джентльмена в коричневому капелюсі, сивочолої пані та усміхненої блондинки, пачки паперових купюр і яскрава фішка.

Відвідувачі казино одержать джек-пот в розмірі 10 000 номінальних кредитів, якщо на смужці виплат сформується комбінація з п’яти однакових портретів одного з багатіїв. Завсідники залу Вулкан поповнять рахунок 180 монеток, якщо сформується комбінація з п’яти кубинських сигар.