1. Главная »
  2. Ігрові автомати на гроші »
  3. Cashapillar

Cashapillar

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Кумедний ігровий автомат Cashapillar, як і популярний пристрій Queen Of Hearts з романтичної тематикою, сподобається азартним користувачам завдяки високоякісному графічному оформленню. У момент завантаження демо версії на дисплеї показується коричневий ґрунт і зелені зарості, грибочки і помаранчевий фірмовий логотип, смішний анімований жук.

Коли азартний пристрій без реєстрації повністю завантажиться, в центрі екрану покажуться зеленуваті віртуальні барабани, розділені світлими вставками, а над ними буде виднітися фірмовий логотип, що зовні нагадує гусінь. З боків від барабанів гості казино побачать різнокольорові елементи з цифрами, а нижню частину дисплея займає коричнева панель меню з червоними, помаранчевими та зеленими клавішами.

Чим унікальний онлайн слот Грошова Гусінь?

Користувачі, які вирішили грати безкоштовно на азартному пристрої Грошова Гусінь, дізнаються подробиці:

  • конструкція забавного апарата складається з 100 смужок і 5 барабанів;
  • виробником передбачена можливість подвоєння виплати, а функції автоматичного запуску немає;
  • роль дикого символу виконує фірмовий логотип, а бонусною іконкою є святковий торт;
  • джек-пот слота не перевищує 1 000 номінальних кредитів.

Відвідувачі закладу збиратимуть призові комбінації зі святкових тортів і фірмових логотипів, карткових позначень і цвіркунів, зелених і бордових жуків, гусениць і равликів. Якщо онлайн сформується комбінація з п’яти гусеней, геймери отримують 1000 номінальних кредитів, а за п’ять бордових жучків нараховується 400 монеток. Гості клубу Vulkan зможуть поповнити рахунок на 300 жетонів при появі на смужці виплат п’яти равликів, а п’ять цвіркунів допоможуть заробити 200 монеток.