1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Carnaval

Carnaval

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Оригінальний ігровий автомат Carnaval, як і популярний однорукий бандит Golden Ark, сподобається користувачам завдяки цікавій сюжетній лінії і якісній графіці. Відразу після завантаження азартного пристрою на порталі геймери побачать в центрі дисплея темно-сині віртуальні барабани, розділені тонкими вертикальними вставками червоного кольору.

В якості основного фону демо версії використовуються яскраво-бузкові тони, з боків від віртуальних барабанів розташовуються різнокольорові кружечки з цифрами, а у верхній частині дисплея красується жовтий фірмовий логотип, прикрашений оригінальним пір’ям. Під барабанами однорукого бандита без реєстрації геймери помітять золоту панель меню, де знаходяться прямокутні клавіші синього кольору.

Чим унікальний ігровий автомат Венеціанський Карнавал?

Відвідувачам віртуальних закладів, які віддають перевагу грати безкоштовно на однорукому бандиті Венеціанський Карнавал, будуть цікаві такі відомості:

  • конструкція барвистого слота складається з 9 смужок і 5 барабанів;
  • джек-пот не перевищить 5 000 номінальних кредитів;
  • дикий символ – онлайн слово «Wild», прикрашене пір’ям;
  • розкиданим символом є напис «Scatter», виконаний на тлі вензелів.

До тематичної символіки карнавального апарата відносяться прапорець з мультяшним сонечком і карткові позначення, золотиста труба і фірмовий логотип, портрети веселого клоуна і дами в оригінальному головному уборі. Комбінація з п’яти фірмових логотипів дозволить завсідникам казино заробити 5 000 номінальних кредитів, а за п’ять зображень дами в незвичному капелюшку нараховується 600 монеток. Під час формування комбінації з портретів веселого клоуна відвідувачам залу Вулкан гарантується 500-разове зростання ставки.