1. Главная »
  2. Скачати ігрові автомати безкоштовно »
  3. Bigfoot

Bigfoot

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Цікавий апарат Bigfoot, як і азартний пристрій Book Of Ra Deluxe, потішить користувачів унікальною сюжетною лінією і кумедними графічними рішеннями. У момент завантаження демо версії геймери зможуть розглядати на дисплеї зелені ялинки, біло-коричневий фірмовий логотип і веселу міфічну істоту. Коли завантаження однорукого бандита без реєстрації завершиться, тематична заставка зміниться.

На екрані ігрового автомата показується зображення зеленої галявини і пралісу, сірих каменів-валунів і величних гір, освітлених променями сонця, що заходить. У центрі дисплея завсідники казино побачать світлі віртуальні барабани, обрамлені по периметру помаранчевої рамкою. Над ними видніється коричневий фірмовий логотип. Під барабанами на тлі зеленої трави розташовуються салатові і блакитні, червоні і жовті клавіші меню.

Чим цікавий ігровий автомат Снігова Людина?

Почавши грати безкоштовно на однорукому бандиті Сніговий Людина, користувачі зможуть розкрити 25 смужок для обертання 5 барабанів. Для здійснення ставок відвідувачі порталу зможуть використовувати кнопку «Bet», а після отримання успішної комбінації стає доступною кнопка «Gamble», призначена для переходу до ризикового раунду з метою подвоєння виплати.

До тематичної анімації слота відносяться карткові позначення і жовті попереджувальні таблички, багаття і єті, портрет натураліста і слід міфічної істоти, зображення лісу. Якщо онлайн сформується комбінація з п’яти портретів натураліста, геймери отримають 5 000 номінальних кредитів, а п’ять зображень лісу поповнять рахунок на 2 000 монеток. Завсідники залу Vulkan зможуть поповнити рахунок на 200 жетонів при побудові комбінації з п’яти попереджувальних знаків.