1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Big Top

Big Top

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Цікавий ігровий автомат Big Top вирізняється серед аналогів завдяки використанню високоякісної графіки і мультяшних тематичних картинок, промальованих з особливою ретельністю. Якщо сюжетна лінія однорукого бандита Fruits And Royals знайомить користувачів з королями, то тематика даної демо версії присвячена відвідинам цирку. Під час завантаження слота на помаранчевому тлі показується дресирований слон на велосипеді і морський котик з м’ячиком, а також яскраво-жовтий фірмовий логотип.

Коли однорукий бандит без реєстрації запуститься, в центрі дисплея з’являться білі віртуальні барабани, що зовні нагадують стіну намету Шапіто, а над ними покажуться рожево-червоний купол цирку. На тлі купола відвідувачі казино помітять жовтий фірмовий логотип. Нижню частину екрану займає золотиста панель управління з прямокутними кнопками.

Чим унікальний ігровий автомат Купол Цирку?

Користувачі, які вирішили грати безкоштовно в азартний пристрій Купол Цирку, дізнаються подробиці:

  • конструкція веселого апарата складається з 9 смужок і 5 барабанів;
  • на панелі меню розташовуються кнопки «Bet Max», «Bet One», «Spin», «Expert» і «Help»;
  • джек-пот становить 5 000 номінальних кредитів;
  • Скаттером є мавпа, а Вайлд виконаний у вигляді усміхненого чоловічка.

Завсідникам порталу пропонується формувати комбінації з карткових позначень, логотипів, дресированих мавпочок, веселих клоунів, морських котиків, слонів на велосипедах і котів в капелюхах-циліндрах. Відвідувачі клубу Vulkan отримають 5 000 номінальних кредитів, якщо на лінійці виплат з’вляться п’ять жовтих логотипів. Якщо онлайн сформується комбінація з п’яти котів в капелюхах-циліндрах, ставка азартного користувача збільшиться в 600 разів.