1. Главная »
  2. Скачати ігрові автомати безкоштовно »
  3. Big Break

Big Break

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Кумедний ігровий автомат Big Break, як і популярний однорукий бандит Hot Chance, приваблює чудовим графічним рішенням, а його сюжетна лінія присвячена заняттю серфінгом. Дії сюжету розгортаються онлайн на кращому океанському курорті, а в момент завантаження азартного пристрою на екрані з’являється зображення високих хвиль, широкої пляжної смуги і головних героїв, в ролі яких виступають анімовані мавпочки і лемури.

Після завантаження більшу частину дисплея апарата займають насичено-сині віртуальні барабани, а під ними на тлі жовтуватого піску видніються червоні і блакитні, помаранчеві і зеленуваті кнопки меню. Користувачі, які почали грати безкоштовно, будуть слухати веселу ритмічну музику, від якої ноги кидаються в танок.

Чим цікавий онлайн слот Велика Хвиля

Головні особливості доступного без реєстрації однорукого бандита Велика Хвиля полягають в наступному:

  • конструкція забавної демо версії складається з 15 смужок і 5 барабанів;
  • максимальна виплата не перевищить 20 000 номінальних жетонів;
  • Вайлд – логотип, а роль Скаттера виконує бузкова фішка;
  • опції автоматичного запуску для завсідників казино виробником не передбачено.

До символіки представленого на сайті пристроя належать ківі і кокоси, авокадо і банани, манго і шимпанзе, горили і лемури. Якщо користувачі зможуть зібрати на лінії слота п’ять синіх мавп, рахунок поповниться на 1 000 номінальних кредитів, а за п’ять лемурів нараховується 800 монеток. П’ять шимпанзе гарантують виплату з 600 жетонів, а при формуванні комбінації з п’яти бананів ставка відвідувачів залу Вулкан збільшиться в 150 разів. П’ять ківі поповнять рахунок на 100 кредитів, а за п’ять манго нараховується 75 монет.