1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. Beach

Beach

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Захоплюючий апарат Beach, як і однорукий бандит Lucky Haunter, привертає погляди користувачів завдяки високоякісним графічним рішенням. Почавши грати безкоштовно, відвідувачі віртуальних залів побачать відразу після завантаження на екрані широку смугу піщаного пляжу, на яку накочуються океанські хвилі. У верхній частині екрану, котрий включається без реєстрації азартного пристрою розташовується блакитно-синій фірмовий логотип.

Гості казино зможуть розглядати зображені на тлі піску незвичайні камені-валуни чорного кольору, які мають вулканічне походження, а також мальовничі зелені пальми. Клавіші управління, що знаходяться під барабанами, красуються на фоні морської гальки, а головним персонажем стає мультяшний спрут.

Чим цікавий ігровий автомат Пляж

Перед запуском ігрового автомата Пляж гравці віртуального залу зможуть активувати 25 лінійок до прокрутки 5 барабанів. На панелі меню демо версії розташовуються клавіші: «Paytable», «Level» та «Autoplay», «Coin Value» і «Max Bet», за допомогою яких можна зробити всі необхідні настройки, а також ознайомитися з таблицею виплат. До тематичної анімації слота відносяться промальовані на плоских камінцях карткові позначення – мультяшний восьминіг, анімований краб, лист у пляшці, черепашки, перли та скриня із коштовностями.

Відвідувачі портала помітять, що в якості диких символів використовуються зображення краба і восьминога. Якщо на дисплеї онлайн покажуться три пляшки з листом, активується раунд з вільних спинів. При формуванні комбінації з п’яти скринь із коштовностями відвідувачі залу Вулкан отримають 2 000 номінальних кредитів, а за п’ять перлин користувачі отримають 100 монеток.