1. Главная »
  2. Ігровий зал Вулкан »
  3. At The Copa

At The Copa

Играть
Играть на деньги
Сейчас играют

Хоча ігрові автомати від Mega Jack користуються широкою популярністю серед користувачів, однорукі бандити від провідного розробника Betsoft дуже цікаві. В їх число входять доступні без реєстрації демо слоти At The Copa з барвистими графічними рішеннями, сюжетна лінія яких присвячена розслаблюючому відпочинку на кращому мексиканському курорті. У момент завантаження геймери почують запальну музику, від якої ноги самі кидаються в танок.

Після завершення завантаження відвідувачі порталу побачать в центрі дисплея віртуальні барабани, що нагадують фасадну стіну бунгало з солом’яною стріхою. Над ними зображений жовтий фірмовий логотип, два помаранчевих ліхтаря і різнобарвні лампочки. З боків від барабанів видніються дерев’яні пляжні споруди і зелені пальми, а на першому плані розташовується вимощений чорно-білою бруківкою танцювальний майданчик, де танцює красива чорнява дівчина в яскраво-червоній сукні.

Чим унікальний ігровий автомат У Копакабані?

Почавши грати безкоштовно в ігровий автомат У Копакабані, азартні користувачі зможуть розкрити до 30 смужок виплат, а для здійснення ставок призначені кнопки «Choose Coin» і «Paylines», «Total Bet» і «Bet Per Line». Для запуску п’яти віртуальних барабанів призначені клавіші «Spin» і «Max Bet Spin».

До тематичної анімації відносяться рожеві фламінго, коктейль в стаканчику і саксофон в коробці, африканські барабани і тріскачки, портрети красивої дівчини і сексуального хлопця. Якщо на лінійці виплат з’являться п’ять портретів темноволосої танцівниці, онлайн апарат казино Vulkan гарантує виплату з 500 номінальних кредитів, а п’ять портретів хлопця поповнять рахунок на 300 монеток.

При появі на лінійці виплат п’яти рожевих фламінго ставка геймера зростає в 100 разів, а за п’ять африканських барабанів нараховується 50 жетонів. П’ять картинок із зображенням тріскачок, коктейлів або саксофонів збільшать ставку в 25 разів. Для отримання прогресивного джек-поту необхідно зібрати комбінацію з п’яти червоних перців, а при одночасній появі на лінії двох хлопців і однієї дівчини активується призовий раунд.